Młodszy szlifierz
2022-02-15 15:16:59, TE Connectivity
Tyco Electronics Polska jest częścią koncernu TE Connectivity. Ze swoją przeszło 50-letnią historią oraz sprzedażą rzędu 14,1 miliardów dolarów amerykańskich, TE Connectivity jest świato...
Tyco Electronics Polska jest częścią koncernu TE Connectivity. Ze swoją przeszło 50-letnią historią oraz sprzedażą rzędu 14,1 miliardów dolarów amerykańskich, TE Connectivity jest światowym dostawcą ponad 500 000 produktów w ponad 150 krajach. Wytwarzamy specjalistyczne komponenty elektroniczne, szeroką gamę produktów przemysłowych, rozwiązań sieciowych i systemów telekomunikacyjnych dla rynków energetycznych, systemów łączności podmorskiej oraz produktów specjalistycznych.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

Opis stanowiska:
-wykonywanie pracy na szlifierkach płaszczyznowo-profilowych zgodnie z wymogami rysunku technicznego i procesu technologicznego,
-szlifowanie materiałów z węglika spiekanego,
-szlifowanie materiałów ze stali narzędziowej,
-przygotowanie właściwego profilu ściernic na szlifierki.

Wymagania:
-wykształcenie zawodowe/średnie techniczne,
-doświadczenie w pracy na szlifierkach profilowych,
-znajomość rysunku technicznego,
-umiejętność dokonywania pomiarów,
-dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:
-umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony
-możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
-przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy i szkoleń wstępnych
-atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny
-prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny
ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
-dofinansowanie do wczasów/wypoczynku
-talony na święta
-profity dla członków rodziny (paczki, prezenty dla dzieci pracowników)
-pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach
-profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji

Dostępne pliki: woman-futuristic-glasses.jpg,

NASI PARTNERZY